O nás

Jsme cukrářská výroba s vlastní cukrárnou v Praze. Dorty, zákusky, minidezerty a spoustu dalších produktů vyrábíme přes 25 let a navazujeme tak na rodinnou tradici. Tradičními cukrářskými postupy vyrábíme poctivé výrobky z kvalitních surovin. Naše dorty se “účastnily” nejrůznějších křtů časopisů, významných svateb nebo letěly za Jaromírem Jágrem do Omsku :)

Každý měsíc vyrábíme mnoho dortů na nejrůznější dětské oslavy. Mladí zákazníci se vyznačují vysokou mírou kreativity a fantazie, současně jsou nároční na výsledné zpracování :) Naučili jsme se ale jejich přání plnit. Nebojte se nás oslovit s jakýmkoliv individuálním přáním, nabídka dětských dortů na www.dortyprodeti.cz obsahuje pouze zlomek naší nabídky a schopností.

Nevíte-li si rady, jaký dort zvolit, máme pár tipů. Dlouhodobě nejpopulárnější jsou dětské dorty s motivy Spidermana, Ledového království, Blesk McQueena, mašinky Tomáše nebo Krtka.

Naše další eshopy

www.onlinecukrarna.cz – e-shop s klasickými dorty, zákusky, minidezerty, chlebíčky, kanapkami

www.jedly-papir.com – e-shop se zakázkovým potiskem na jedlý foto papír

Naše cukrárnaCukrárna „U Školy“ Modřanská 608/10, 143 00 Praha 4 – Modřany

Cukrárna U Školy byla založena v roce 1991 ve starých Modřanech v Praze a od té doby bez přestávky funguje až do současnosti. V našem případě se jednalo o navázání na rodinnou tradici, cukrárnu ve stejné části Modřan provozoval náš předek Josef Kähs za První republiky.